niedziela, 3 lipca 2011

Szybki i prosty makijaż

Witam:)
Dzisiaj miałam tylko kilka minut na zrobienie makijażu bo przychodzili niezapowiedziani goście. Niestety na zdjęciu nie widać go dokładnie, ale wyglądał całkiem nieźle szczególnie, że dzisiejsza pogoda jest przybijająca a makijaż jest rozświetlający:)) Zdjęcie make up na dole niestety:))
Krok po kroku:
Na początku przecieram buzie wacikiem nasączonym płynem do demakijażu, żeby odtłuścić skórę bo w innym wypadku nie będzie sie trzymał makijaż.
Nakładam bazę pod podkład, jak już ładnie się rozłoży kładę cienką warstwę fluidu, tak żeby tylko lekko pokryć buzie. Następnie omiatam buzie przy użyciu pędzla pudrem w kamieniu firmy Paese, bardzo ładnie kryje i wyrównuje koloryt. Na policzki skośnym pędzlem nakładam róż z Mac-a, na kości policzkowe bronzer z Essence oraz wiosenną mgiełkę pudrową Paese No 12 używam go zamiast  rozświetlacza.
Na oczy kładę baze pod cień firmy Artdeco.Na całą powiekę nakładam cień firmy Paese (Diamentowy cień No 22). Zaraz nad rzęsami i w wewnętrznym kąciku oka okrągłym pędzelkiem nakładam sypki cień w kolorze skoszonej trawy firmy Collection 2000 kolor Trinkerbell No 10. Po nałożeniu tych cieni biorę płaski pędzelek i mieszając kolor fioletowy z różowym (Wibo- zestaw rozświetlających cieni- No 06) nakładam na zewnętrzna cześć oka ciągnąc go aż prawie do brwi(jaskółka). Następnie w sam wewnętrzny kącik oka kłade rozświetlający cień z Euphora-Elegance i tym samym cieniem podkreślam łuk brwiowy.Na koniec tuszuje rzęsy i przeczesuje brwi za pomocą odżywki do brwi i rzęs.
Oto kosmetyki które używałam:


Użyte cienie:
 Wibo
 Paese
 Paese
Collection 2000

Przedstawiam makijaż, niestety światło nie to i modelka też miała zły dzień hihi-dopiero wstała:))
 Zdjecie w świetle naturalnym(słabo naświetlony pokój ze wzgledu na pogode).
 Zdjęcie z lampą- niestety nie widać zielonego a cień cielisty wygląda jak nie pomalowana cześć oka:(
e
Buziakiii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uprzejmie proszę o konstruktywne komentarze. Wpisy tupu ' Hej super blog. Zapraszam do siebie' będą usuwane:( Zawsze po przeczytaniu komentarza wchodzę na blog danej osoby, także nie musicie się auto-promować. Na pytania pozostawione w komentarzach najczęściej odpisuję u siebie :))