sobota, 20 sierpnia 2011

Letni, zwiewny OOTD

Dziewuszki kochane,
Zaczęłam pisać dla Was recenzje zakupów PaaTal, ale niestety ich strona ma Error 500 a chciałam dokładnie sprawdzić ceny , tak wiec dodam recenzje jutro :)
Dzisiaj mały OOTD. Nic specjalnego, ale idealny strój na takie gorącoooo. Maxi dress jest świetna na taką pogodę  muskana wiaterkiem chłodzi nóżki ;) Zawsze wydawało mi się, że przy moim wzroście powinnam unikać tego typu kiecek, ale co tam, wygoda na pierwszym miejscu. Grunt, że nie wyglądam jak pani spod latarni. Niech sobie mówią co chcą, ja u Bozi w innej kolejce niż po wzrost stałam hehe
Oto jak wyglądałam dzisiaj o 14 hehe
(Lekkie zniekształcenie nóg jest wynikiem wiatru hihi)
 Co mam na sobie:
Maxi Dress -  H&M - 40PLN(przecena)
Pasek z 'motylkiem' - Stradivarius - nie pamiętam ceny,
 dobrze,że markę sobie przypomniałam
Torebka - Guess - $350
Okulary - stragan- 25PLN
Zegarek - JK - 160PLN
Buty - Auchan - 20PLN

 Oto paseczek ze zdjęcia powyżej, niestety pod sukienką jest słabo widoczny:( Ubóstwiam go, pasuje praktycznie do każdej sukienki i tuniczki. Strasznie żałuje, że nie kupiłam sobie dwóch.

Jak Wam sie podoba?? Zmieniłybyście coś? Komentujcie śmiało.
XOXO do jutra :))

5 komentarzy:

  1. świetna sukienka, ale pasek bardzo skraca Ci sylwetkę :<

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo mi się ostatnio podobają takie długie sukienki :)

    OdpowiedzUsuń

Uprzejmie proszę o konstruktywne komentarze. Wpisy tupu ' Hej super blog. Zapraszam do siebie' będą usuwane:( Zawsze po przeczytaniu komentarza wchodzę na blog danej osoby, także nie musicie się auto-promować. Na pytania pozostawione w komentarzach najczęściej odpisuję u siebie :))