sobota, 16 listopada 2013

Małe zmiany po powrocie.

Witam moi drodzy.

Hmm... ciekawi mnie czy ktoś jeszcze zagląda na mojego bloga. Minęło sporo czasu od kiedy ja tu zaglądałam ostatnio. Niestety miałam sporo zajęć a praca zajmowała mi 10 h dziennie. Nie miałam kiedy pisać i się relaksować.
 Na szczęście moje życie zmieniło się i tym sposobem będę mogła pisać i dzielić się z Wami moim małym światem.
   
     Chciałabym jednak zauważyć że tematy, które będą znajdować się na blogu nie będą tylko i wyłącznie, tak jak do tej pory, odnosiły się do ubrań i kosmetyków. Nie wiem jak u innych , ale u mnie zmieniły się troszkę wartości i zakupy to dodatek a nie podstawa:) Tak wiec od dnia dzisiejszego możecie spodziewać się u mnie na blogu nie tylko informacji o kosmetykach, ale również o kuchni(gotowanie), domu(uwielbiam drobiazgi dodające ciepła) i życiu młodej  kobiety. 
Mam nadzieje, że pomimo zmiennych tematów bloga będą osoby chętne do pisania i komentowania :)

Jutro zaproszę Was do wzięcia udziału w rozdaniu , ale muszę podać jakiś ciekawy temat :)

Na początku naszej nowej historii chciałabym przedstawić Wam moje dwa szczekające szcześcia :

**** MINIFIKS**** shih tzu mamy go od szczeniaka :)


**** MANIA****  ratlerek miniaturka - po znalezieniu informacji na internecie, że poszukują dla niej domq, weszliśmy do auta z moim R. i pojechaliśmy 100km żeby ją adoptować:)Buziaki:)

1 komentarz:

 1. நாம் பல்வேறு சுகாதார பிரச்சினைகளை சிகிச்சை, வழங்கப்படும் மற்றும் தானிய முற்றிலும் நோயைக் குணப்படுத்த முடியும் என்று ஒரு மருந்து பயன்படுத்தி ஒரு தீர்வு வழங்கும்.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń

Uprzejmie proszę o konstruktywne komentarze. Wpisy tupu ' Hej super blog. Zapraszam do siebie' będą usuwane:( Zawsze po przeczytaniu komentarza wchodzę na blog danej osoby, także nie musicie się auto-promować. Na pytania pozostawione w komentarzach najczęściej odpisuję u siebie :))