Strony

piątek, 16 września 2011

Znalezione na Allegro

Kochane moje od tygodnia kupuje buty na Allegro hihi Skusiłam sie na trzy zupełnie inne pary. Kupiłam czarne botki, które podobno są już w drodze, karmelowe szpileczki(cudne), też idą oraz przesłodkie gumowe meliski. Są słodsze niż na prezentowanym na Allegro zdjęciu. Przyszły do mnie wczoraj hurra. Jestem w szoku kosztowały 19.99PLN a  są strasznie mięciutkie i wygodne- tuptusiałam dzisiaj w nich cały dzień :)
Oto i one:

Moim skromnym zdaniem są przesłodkie. Idealnie będą pasowały do trapezowej spódniczki beżowo-czarnej z Mohito i beżowego sweterka. Zrobie outfit jak tylko nadarzy się okazja, bo póki co siedzę w domq .
Jak Wam sie podobają? Dla zainteresowanych podaje link, sprzedawca ma dość spory wybór i wysyła kurierem 7 także dość szybko: http://allegro.pl/104-melissa-alice-bajkowe-gumowe-meliski-gold-r-37-i1789204480.html

AAAAA kotka mi się okociła. Jest jeden kocurek/kotka bo drugie nie oddychało:( Jest przesłodki. Najmniejsza istotka świata - nazywa się Kropek (od przygarnij kropka hihi):) Fotki jak troszkę podrośnie:)

XOXO

20 komentarzy:

  1. Słodkie:-) Choć ja na moją gigant człapke mam ciężko dobrać buty;-) I też mam 2 małe kotki,jeden jest świetny,ma kokardke czarną pod brodą:DP.s odnośnie BB kremu odpisałam u siebie:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie są bardzo słodkie!;)

    OdpowiedzUsuń
  3. fajny mają nadruk, uwielbiam tego typu motywy, ale ten czubek mi coś nie gra :P

    OdpowiedzUsuń
  4. Boże z jakiej to jest bajki? patrze i nie mogę skojarzyć =.= to Alicja z Krainy Czarów?

    OdpowiedzUsuń
  5. Jak słyszę słowo 'meliski' to mi niedobrze ale tymi jestem totalnie zauroczona! Obawiam się, że zaraz kliknę w 'kup teraz'...

    OdpowiedzUsuń
  6. moniaaa - tak Alicja w krainie czarów:) Nic sie nie martw ja też miałam zaćmienie hihi
    Panna N (Mrs. N) - mi nie zdarza sie używać tej nazwy ale ze wzgledu na blog chciałam być 'profesjonalna' hihi W ogóle skąd s to wzięło??

    OdpowiedzUsuń
  7. kocia puderniczka - czubek okrąglutki no i złoty, wiem, że nie jest to ulubiony kolorek wielu osób ale mi leży w połączeniu z beżem:)

    OdpowiedzUsuń
  8. faktycznie słodkie te buty :)
    o jaaa, chciałabym bardzo zobaczyć to Twoje kociątko <3

    OdpowiedzUsuń
  9. dianuseeek - jest prze słodki kocurek, dodam zdjęcia jak oczka otworzy, na razie nie che go męczyć. Cały czas przyssany jest do sutka mamusi:)

    OdpowiedzUsuń
  10. Melissa to nazwa firmy która, że tak powiem opatentowała buty tego typu. I tak w ostatnim czasie wszystkie buty podobne do nich nazywa się potocznie meliskami chociaż nawet obok nich nie leżały :DD

    OdpowiedzUsuń
  11. Słodkie sa te butki : az kliknełam na linka, moze znajde cos dla siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Ja przygarnęłam niedawno małego kotka, jest przeuroczy. Ale potrafi być strasznie niegrzeczna. Szkoda, że 2 nie oddychało :(.
    Buty fane, czekam na outfit :).

    OdpowiedzUsuń
  13. jakie słodkie te buciki <3

    zapraszam do mnie;P

    OdpowiedzUsuń

Uprzejmie proszę o konstruktywne komentarze. Wpisy tupu ' Hej super blog. Zapraszam do siebie' będą usuwane:( Zawsze po przeczytaniu komentarza wchodzę na blog danej osoby, także nie musicie się auto-promować. Na pytania pozostawione w komentarzach najczęściej odpisuję u siebie :))